Увага! Ціни на сайті не актуальні. Будь ласка, уточнюйте їх по телефону.
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний
ru ua
Замовити дзвінок
Товарів: 0 (0 ₴)
Особистий кабінет
Обране
Порівняння
+38 (050) 044-70-07
вул.Озерна, 10, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний

Про компанію

Компанія Das Haus - одна з найстаріших компаній в Україні, яка з 2002 року займається продажем та установкою аудіовізуального устаткування. За ці роки було встановлено кілька сотень стереосистем Hi-Fi, Hi-End класу, домашніх кінотеатрів, систем мультирум. Зараз компанія надає послуги з підбору та продажу аудіо та відео обладнання, проектування та встановлення "під ключ" аудіовізуальних систем, сервісу (ремонту AV-обладнання), допомагає своїм клієнтам в реалізації морально застарілих компонентів з одночасним обміном на нову техніку (Trade-In) .

Місія компанії - забезпечувати своїх клієнтів найкращим обладнанням, сповідуючи Hi-End підхід - клієнт, який звернувся в компанію, отримує повну підтримку - вичерпну консультацію від фахівців перед покупкою і пост продажний сервіс, і може бути впевнений, що його не кинуть, наприклад, в разі поломки устаткування після закінчення гарантійного терміну. Компанія не намагається запропонувати "найдешевше", працюючи з іменитими світовими брендами.

Компанія Dashaus не стоїть на місці, постійно розвиваючись - влітку 2021-го року відкрила новий шоурум, за незалежними оцінками колег-фахівців - кращий в Україні на сьогоднішній день. У акустично підготовленої кімнаті прослуховування представлені кращі підібрані стереокомплекти з акустики і компонентів Hi-End класу - Thile, Sonus Faber, Jadis, Accuphase, Phonel, Parasound і ін. Зібраний домашній кінотеатр на топовом проекторі Sony і акустичних системах Meridian. За попередньою домовленістю можна зібрати для прослуховування Hi-Fi систему середньо-початкового рівня або підключити акустику до референсному підсилювальному тракту. Будучи дистриб'ютором, компанія Dashaus підтримує на складі актуальність практично всіх позицій збалансованого портфеля брендів, що імпортуються. Повна лінійка легендарної акустики Acoustic Energy завжди готова до відвантаження. SUPRA Cables (Made in Sweden) - акустичні та аудіо кабелю, HDMI, коннектори, кабелі живлення і дистриб'ютори 220В завжди можна купити прямо в салоні, вирішивши будь-яке завдання по комутації Hi-Fi і відеотехніки різного рівня. Кабель можна придбати, як готовий стандартної довжини заводський оброблення у фірмовій упаковці, так і виготовити самому, - купивши потрібну кількість кабелю на відріз та конектори - акустичний, межблочний, 220В. Інсталяційна акустика - In Ceiling, In Wall, Outdoor, спеціального призначення - представлена ​​брендами Earthquake-Sound, TDG, Cornered Audio.

Фахівці компанії Dashaus мають високу кваліфікацію, профільну освіту та великий досвід. Це гарантує, що клієнти заощадять час, отримавши професійну консультацію, будуть позбавлені від непорозумінь такого роду, як неузгодженість обладнання, коли результат не радує, а кошти, вкладені в апаратуру витрачені даремно.

 

Клієнти, приходячи до нас - завжди отримують якісний продукт і чудовий результат, в більшості випадків звертаються знову і рекомендують Dashaus своїм друзям і знайомим.

Viber Telegram Facebook Whatsapp