Увага! Ціни на сайті не актуальні. Будь ласка, уточнюйте їх по телефону.
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний
ru ua
Замовити дзвінок
Товарів: 0 (0 ₴)
Особистий кабінет
Обране
Порівняння
+38 (050) 044-70-07
вул.Озерна, 10, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний

Фонове звучання

Компанія DasHaus має велике портфоліо звукових інсталяцій. В кафе чи ресторані, спортклубі або б'юті-салоні, торговому або офісному центрі, аудіосистема стала невід'ємною частиною інфраструктури. Музика сприяє розвитку бізнесу, створює особливу атмосферу, а для великих будівель це ще й система оповіщення про надзвичайні ситуації.

-Максимальна якість звуку на будь-який бюджет-концепція не економії а ефективності докладених зусиль і витрачених коштів.

Ресторан з вибагливою публікою крім сценічного звуку для виступів артистів потребує в озвучуванні з рівномірним покриттям декількох залів і кімнат. Hi-Fi якість звуку і підібрана музика дозволять клієнтам нормально спілкуватися - навіть якщо звук досить гучний співрозмовники чують один одного. Хороший звук створює унікальну атмосферу закладу і служить передумовою для залучення нових гостей і утримання постійних відвідувачів.

Для закладів, які суміщають декілька залів і відкритих майданчиків і орієнтованих на швидке обслуговування важливо мати кілька зон озвучування з можливістю окремо регулювати рівень гучності в кожній з них, поєднувати звук в залі із зображенням телевізорів і проекторів, інтегруватися в систему Digital Signage - виводити звук реклами. У цьому випадку акцент не на досконалість звуковідтворення, а на функціональність.

Спроектовані і встановлені компанією DasHaus аудіосистеми Mультірум, Public Address, Digital Signage забезпечуються поточним своєчасним сервісом і підтримкою, що гарантує практично безперебійну роботу протягом довгих років експлуатації. Великий накопичений досвід дозволяє запропонувати клієнтам DasHaus обладнання декількох цінових категорій, з поясненням нюансів і відмінностей його експлуатації.

Краще обладнання, гнучке ціноутворення та клієнтоорієнтованість - основні наріжні камені, на яких тримається авторитет компанії DasHaus, ось чому наші клієнти звертаються до нас знову і знову і приводять своїх знайомих.

Viber Telegram Facebook Whatsapp