Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний
ru ua
Замовити дзвінок
Товарів: 0 (0 ₴)
Особистий кабінет
Обране
Порівняння
+38 (050) 044-70-07
вул.Озерна, 10, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний

BLUESOUND

Bluesound — це альянс аудіофілів, який намагається забезпечити бездротове, ідеальне в цифровому форматі високоякісне аудіо.

WiFi - ваш HiFi! Екосистема Bluesound використовує вашу домашню бездротову мережу не тільки для потокової передачі музики, а й для зв’язку з іншими програвачами з підтримкою BluOS у вашій мережі. Екосистема може підключати до 64 плеєрів, а за допомогою програми BluOS Controller для вашого смарт-пристрою ви можете відтворювати свою музику в ідеальній синхронізації по всіх кімнатах, або відтворювати різну музику одночасно в різних зонах.

Bluesound не є комп’ютерною компанією, яка маскується під аудіокомпанію. Bluesound створена аудіофілами для аудіофілів. Хоча продукти Bluesound сумісні із MP3, наші програвачі також сумісні майже з усіма іншими доступними цифровими форматами, включаючи MQA для тих, кого задовольнить лише звук студійної якості. Ми поєднуємо елегантний і сучасний дизайн із швидким підходом до інтеграції передових, інноваційних аудіотехнологій.

Незалежно від того, чи ви транслюєте Інтернет-радіо, завантажуєте треки високої розподільної здатності чи маєте бібліотеку компакт-дисків, яку ви ретельно створили, Bluesound може надати вам миттєвий доступ до мільйонів пісень із багатьох джерел. Це як мати всю музику, яку коли-небудь записували, на кінчиках ваших пальців, за допомогою розумного пристрою.

Вам не потрібно бути аудіофілом, щоб оцінити звук високої роздільної здатності, але ви можете стати ним, коли почуєте те, чого вам не вистачало.

Viber Telegram Facebook Whatsapp