Увага! Ціни на сайті не актуальні. Будь ласка, уточнюйте їх по телефону.
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний
ru ua
Замовити дзвінок
Товарів: 0 (0 ₴)
Особистий кабінет
Обране
Порівняння
+38 (050) 044-70-07
вул.Озерна, 10, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний

Філософія Primare

Філософія Primare

 

У гармонії та пропорційному балансі

 

Протягом тридцяти років компанія Primare, розташована на півдні Швеції, розробляє та виробляє відзначені нагородами Hi-Fi компоненти, виконані у по-скандинавському цілісному позачасовому дизайні для споживачів з усього світу.

Кожен продукт Primare відображає прихильність до скандинавських ідеалів, таких як Лагом (Lagom, вимовляється "лаах-гоам") - це шведське слово, що означає "рівно стільки, скільки потрібно". Не надто багато. Не так уже й мало. Все в ідеальному балансі, гармонії та пропорційності.

Модульний, екологічно орієнтований підхід, який доповнює основні цінності незмінної якості, простоти використання та чудових можливостей, дозволяє Primare відповідати також скандинавському принципу hygge (хеу-га). Це датське слово, яке часто перекладається як «затишний». Одночасно hygge — найвищий вираз життя: глибоке задоволення від добре проведеного часу, спільної трапези, музики та фільмів, із сім'єю та друзями, у простому святі повсякденності.

Продукція Primare легко і просто передає сьогоднішні музичні та візуальні враження, що постійно розширюються, в усьому їхньому багатстві та різноманітності, незалежно від того, чи є джерело аналоговим або цифровим, дротовим або використовуючим бездротові мережі, що працюють зі збереженими файлами або потоковою передачею.

Primare - звук та бачення Скандинавії.

 

 

ТЕХНОЛОГІЇ

 

 

Скандинавський дизайн

Продукти Primare мають елегантний, чистий, класичний скандинавський дизайн, в якому поєднується відмінна візуальна сумісність компонентів і простота спільного управління.

Принцип Primare – «краще просто, ніж складно».

 

 

 

Модульність

Для Primare важливо пропонувати модульну конструкцію у максимально можливій кількості продуктів. В результаті, у пристрої можливий вибір саме необхідних функцій, а також упевненість у тому, що зі зростанням технологій або зміною запитів власника, він зможе доповнити систему, оцінивши непідвладні часу якості технологій Primare.

 

 

Створення системи

Наприклад, модульний інтегральний підсилювач і мережевий плеєр I35 Prisma може мати доступ до повністю аналогових, дискових, збережених або потокових цифрових медіаджерел. Це може бути чисто аналоговий варіант I35 або аналоговий із вбудованим ЦАП варіант I35 DAC.

Якщо модель CD35 Prisma є універсальним цифровим джерелом, то для тих, хто замість зберігання аудіофайлів або доступу до потокового мовлення віддає перевагу можливості CD-плеєра, модель CD35 надає таку можливість.

 

 

Увага до деталей

Однаково елегантні та прості електронні конструкції максимально часто використовуються Primare навіть у найскладнішому пристрої. Це, наприклад, надкороткі шляхи проходження сигналу з посиленням в одній схемі. Зрештою, це призводить до зменшення кількості деталей та вищої якості звучання за рахунок зменшення спотворень та збільшення загального електричного ККД.

У Primare найкращі результати досягаються за рахунок простоти, а не складності.

 

 

Усі можливості класу D

У Primare прийнято вводити нові моделі лише якщо вони серйозно перевершують існуючі. Компанія постійно збирає інформацію, щоб зрозуміти, які нові технології, матеріали та схемотехнічні рішення готові забезпечити по-справжньому реальні покращення. У підсилювачах класу D розробники Primare виявили настільки серйозний потенціал, що цей принцип ліг в основу їх майбутніх конструкцій.

 

 

Роки досліджень та розробок, трохи натхнення та уважне ставлення до тестування призвели до появи фірмової технології Ultra Fast Power Device (UFPD), яка повністю реалізує потенціал класу D. Підсилювач на базі Primare UFPD може забезпечити масивну, стабільну вихідну потужність із низьким рівнем спотворень у всій смузі частот для будь-якої акустики, з максимальним ККД, без втрат потужності, що подається на партнерські компоненти системи. І все це з урахуванням вимог до споживання харчування та тепловиділення, що дозволяє, при необхідності, встановити компоненти в компактній шафі.

 

 

Для Primare технологія UFPD є основним будівельним матеріалом для нинішніх та майбутніх підсилювачів. Вони забезпечують максимальну чистоту звучання, наближаючи слухача до вихідного запису більше, ніж будь-коли раніше.

Останнім часом Primare із задоволенням представляє найновішу концепцію UFPD, UFPD 2, застосовану в деяких нових моделях Prisma, таких як I35 Prisma.

17.12.2021
Viber Telegram Facebook Whatsapp