Увага! Ціни на сайті не актуальні. Будь ласка, уточнюйте їх по телефону.
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний
ru ua
Замовити дзвінок
Товарів: 0 (0 ₴)
Особистий кабінет
Обране
Порівняння
+38 (050) 044-70-07
вул.Озерна, 10, Петропавлівська Борщагівка, м.Київ
Пн-пт: 09.00-19.00, сб: 10:00-16:00, нд: вихідний

Acoustic Energy

Наразі остаточно стало зрозуміло, що найближчі роки нам доведеться провести в умовах перманентного локдауну. Обмеження на відвідування концертів, кінотеатрів, атракціонів, клубів, тощо, та заклики до соціальної дистанції, призвели до того, що людей обмежили в емоціях.

На цьому тлі знов став актуальним Індивідуальний Домашній Кінотеатр - Центр Мультимедіа-розваг із багатоканальним звуком. Сучасний Домашній Кінотеатр вже має мало спільного із тим, що він собою являв 15 років тому в золоті часи формату DVD. З того часу музика та кіно отримали ще більше каналів, розподільної здатності (якості звуку), перемістились в «хмари» та на NAS-носії. Також зникли дешеві пластмасові «кінотеатри в коробці», які свого часу підірвали довіру до багатоканального звуку у загалу, тому, що пропонували якість нижчу ніж найдешевші «музичні центри».

Акустичні системи Hi-Fi якості, сабвуфер, сучасний АВ-ресивер – складові, на яких будується Сучасний Центр Мультимедійних Розваг, який пропонує:

-          Багатоканальний звук Hi-Fi якості для кіно, комп’ютерних іграшок, музики Hі-Res

-          Зручне керування із смартфона, технології Bluetooth, Air-Play для швидкого відтворення музики

-          Інтернет-радіо та потокові сервіси Spotify, Tidal, Tunein, YouTube, а ще й доступ до аудіо-відео контенту, що зберігається в різних місцях – ноутбуках, PC, NAS

-          Можливість по бажанню підключити SPS чи інші ігрові приставки, програвач вінілу, караоке, якісний ЦАП, та перетворити вітальню у домашній центр розваг, де отримає барвисті емоції кожен член родини.

 

Acoustic Energy свого часу зробили революцію в Hi-Fi audio, коли виготовили акустичну систему, яку можна було ставити на книжкову полицю, та яка при цьому грала як великі гучномовці, з гарним басом. Це дозволило слухати Музику із концертною якістю в невеличких кімнатах.

Сучасні серії Acoustic Energy – 100, 300, 500 продовжують традицію фірми – корпуса акустичних систем компактні та елегантні. Висока якість звуку та глибокі НЧ досягаються завдяки патентованим технологіям динаміків та корпусу, якісним комплектуючим та матеріалам. Сучасний період Acoustic Energy – після повернення компанії в Англію, завдяки ентузіазму і професійності інженерів та менеджменту народив ряд над якісних продуктів. Акустика від Acoustic Energy дійсно заряджає енергію, легко вписується в інтер’єр, завдяки компактному сучасному дизайну, гарно звучать при підключенні сучасних АВ-ресиверів Denon, Yamaha, Marantz, завдяки високій чутливості.

Домашній кінотеатр із гарантовано кращім ефектом поглиблення, ніж у великому комерційному кінотеатрі, легко побудувати на акустичних системах Acoustic Energy, а це позитивні емоції на довгі роки, незалежність, новинки кіно в комфортній домашній атмосфері.

Приблизний бюджет на комплект акустичних систем ДК 5.1 (Фронт - підлоговий, маленькі тилові АС, центр, сабвуфер) для різних серій Acoustic Energy:

-          Комплект AE109+AE100+AE107+AE108 коштуватиме 2000 USD. АВ-ресивер  треба шукати від 600 USD

-          Комплект 5.1 акустики 300-ї серії в білому або чорному лаковому оздоблені коштуватиме від 4000 USD – в залежності від фінішу. Ресивер треба підбирати від 800 USD

-           

   Безкомпромісний за якістю звук для Кіно та Музики на акустичних системах     Acoustic Energy AE 509  або топових                                   Acoustic Energ AE 520,  в якості фронтальних акустичних систем, особливо, якщо включити АС в кінотеатральну систему із спеціально підібраним підсилювачем.

 

Високі потужність, аудіо характеристики, та якість виготовлення акустичних систем Acoustic Energy відзначена авторитетними виданнями, серед яких – “What Hi-Fi?”, “HI-FI Choice”, “HI-FI World”, “Stereoplay”, “Салон AudioVideo” та інші. За декілька років Acoustic Energy створили нові якісні продукти, випуск кожної акустичнні системи – подія, яка не проходить повз аудіо спільноти та отримує позитивні відгуки експертів, нагороди від видань, та прихильність користувачів.

Зверніться до наших спеціалістів, та створіть якісну власну аудіо-відео систему на базі акустичних систем Acoustic Energy!

 

 

26.11.2021
Viber Telegram Facebook Whatsapp